Van Valiliği
Van Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Van Valiliği
Van Valiliği
PERSONEL DAHİLİ TELEFON
Sıra No PERSONEL DAHİLİ TELEFON NUMARALARI (Alfabetik Sıra)
Ad - Soyad / Ünvan
Dahili Tel. No
1 Ali Kemal ATLI İ l  M ü d ü r ü 2001
2 Ayşegül SANİ S e k r e t e r 2000
3 M Fatih YÜKSEK Müdür Yardımcısı 2008
4 Serdar ACARCAN Müdür Yardımcısı 2005
5 Aslan AKBAŞ Milli Emlak Müdür V. 1129
6 Aylin ÇİFTÇİ Şube Müdür V. 3017
7 Ferda YAVUZ Şube Müdür V. 3005
8 Feridun ATAK Şube Müdürü 2010
9 İlhan TEKİZ Şube Müdür V. 3002
10 İzzettin ŞAHNALİ Şube Müdür V. 1207
11 Mehmet OĞUZ Şube Müdür V. 3029
12 Necati KORKMAZ Şube Müdürü 1146
13 Nimetullah TAŞ Şube Müdür V. 2014
14 Recep KAPAN Şube Müdürü 3001
15 Turgut GÜLTEPE Şube Müdür V. 3026
16 Sevda YURTSEVEN Avukat 3030
=========================================================================
17 Abdulcabbar ENGİN Memur 1154
18 Abdulgani ZİREK Geçici Personel (Sözleşmeli) 1121
19 Abdulhadi GÖZEGİR İnşaat Teknikeri 3007
20 Abdullah AKMAN Elektrik Teknikeri 1111
21 Abdullah UÇAR Elektrik Teknikeri 3033
22 Abdulrezzak ECE Elektrik Teknikeri 3010
23 Abdulsamet ARVAS İşçi 1196
24 Adem ALMANAR İşçi 1165
25 Adem BİLEN Makine Mühendisi 3010
26 Ahmet AKKOYUN Jeoloji Mühendisi 2017
27 Ahmet BAŞ Çevre Mühendisi 2018
28 Ahmet ERTUTAR Milli Emlak - V.H.K.İ 1122
29 Ali EBREM Makine Teknikeri 1196 - 1131
30 Atilla BEYDE Milli Emlak - V.H.K.İ Gürpınar
31 Atilla ÇAĞLI İşçi 1144
32 Aydın OYMAN Teknisyen (Santral) 0 - 1903
33 Bahar SERİN Harita Mühendisi 5035
34 Bedel ZEBARİ Organik Tarım Teknikeri 1154
35 Bekir SANCAR İşçi 2000
36 Bekir ZORER İşçi 1196
37 Beşir ERZEN İnşaat Teknikeri 1183
38 Beyza ÖZTEKİN ÖZTÜRK Harita Teknikeri 3033
39 Bilal ARANLI Jeoloji Mühendisi 2016
40 Burhan ŞAHİN Elektrik Teknikeri 2025
41 Celal ARAS İşçi 1196
42 Cem TIRNIK Çevre Mühendisi 1215
43 Cengiz ADIGÜZEL Jeofizik Mühendisi 2013
44 Cengiz TAŞ Ziraat Mühendisi 2030
45 Cevdet ÖZDEL İnşaat Yüksek Mühendisi Yikob
46 Ceyda BUZKAN Yüksek Mimar 3034
47 Cihat ÖNER İşçi 1144
48 Cüneyt ŞAHİN İnşaat Mühendisi Yikob
49 Çiğdem ERDOĞAN V.H.K.İ. 1204
50 Danyal BAYAT Bahçe Ziraati Teknikeri 1216
51 Deniz GÜNCÜ İnşaat Yüksek Mühendisi 3013
52 Dilan YÜCE Şehir Plancısı 1149
53 Durmuş AKSÖYEK Elektrik Teknikeri 2025
54 Duygu ÇAĞLAR Mimar 3012
55 Ebru GENCER Milli Emlak - Uzman Yardımcıcı 1119
56 Edip GÜNDAL Milli Emlak - V.H.K.İ 1114
57 Elif CİNTAN Memur (Söz. Büro Personeli) 1114
58 Emine UYSAL İşçi (Güvenlik) 1196
59 Emrah ÇERİ Hizmetli 1121
60 Emrullah TEKİNER Makine Mühendisi 3010
61 Erdal ÖZÇİÇEK İşçi 1144
62 Ergin GENCER İşçi 1196
63 Ersin DEMİREL İnşaat Mühendisi 3027
64 Fadile AKKAR Şef 2022
65 Fatih EBEPERİ Şef 1139
66 Fatih ENGİN Elektrik Teknikeri 3009
67 Ferit YILMAZ İnşaat Teknikeri 3033
68 Fethi BAKAN Milli Emlak - V.H.K.İ Erciş
69 Fevzi ASLANTAŞ Teknisyen 1117
70 Fevzi SEVİM Harita Mühendisi 1114
71 Fikret YAŞAR İnşaat Teknikeri 1183
72 Furkan UTHAN Endüstri Mühendisi 3000
73 Gülcihan AYDIN Çevre Mühendisi 1232
74 Gülnur BAHÇE Milli Emlak - Memur Erciş
75 Gülşah YILMAZKAÇGIN Harita Mühendisi 1239
76 Hakim İLBAY İşçi (Büro Hizmetlisi) 2025
77 Haluk KILIÇ İnşaat Mühendisi 1183
78 Hasan GENCER Elektrik Teknikeri 2025
79 Hasan HASANOĞLU İşçi (Güvenlik) 1196
80 Hasan KÜÇÜKLÜ Harita Mühendisi 1149
81 Hayattin ÇİFTÇİ İnşaat Teknikeri 3028
82 Hudeyda YORGUN İnşaat Teknikeri Yikob
83 Hüseyin ŞAHAR Teknisyen 1283
84 İbrahim AYDEMİR Geçici Personel (Sözleşmeli) 3007
85 İbrahim SOLBAŞ İşçi 1144
86 İbrahim YAŞİN Makine Teknikeri İpekyolu Belediyesi
87 İlker AKBULUT Makine Mühendisi 3022
88 İsmail AYDIN Şehir Plancı 5022
89 İsmet TAÇYILDIZ Jeoloji Mühendisi 1149
90 Kaya ÇELİKEL İşçi 1196
91 Kemal İBİŞOĞLU İnşaat Mühendisi 3004
92 Kemal TAŞAR Teknisyen 1216
93 Kenan ÇAPAN Elektrik Teknikeri 1283
94 Kübra DURMUŞ Çevre Mühendisi 2019
95 Lokman ÇEVİK Elektrik - Elektronik Mühendisi 3022
96 M. Reşit ALTINDAL Restorasyon Teknikeri 2013
97 M. Şefik SARIMURAT Restorasyon Teknikeri Yikob
98 Mahmut TÜRKER Elektrik - Elektronik Mühendisi Yikob
99 Maşallah YILMAZ İnşaat Mühendisi 3022
100 Mehmet CAN Geçici Personel (Sözleşmeli) 3007
101 Mehmet Emin AKDOĞAN Milli Emlak - Bilg. Proğ. Teknikeri 1122
102 Mehmet TAM İnşaat Teknikeri Yikob
103 Mehmet TAYYAN Endüstriyel Elektronik Teknikeri 3000
104 Mehmet YILMAZ İnşaat Mühendisi Yikob
105 Meral KONCAK Mimar (Sözleşmeli) 3025
106 Metin GÜLAÇAR Elektrik Teknikeri 1232
107 Metin HANAY İnşaat Mühendisi 3000
108 Metin TANSU Elektrik Teknikeri 2036
109 Murat EDİŞ Doğalgaz Teknikeri 2025
110 Murat MURATHAN Doğalgaz Teknikeri 2025
111 Murat ŞIK Bahçe Ziraati Teknikeri 2015
112 Murat TOPÇUOĞLU Harita Mühendisi 1239
113 Musa ERASLAN Hizmetli Çatak
114 Mustafa AY İnşaat Yüksek Mühendisi 1284
115 Mustafa GÜLECEN Milli Emlak - V.H.K.İ Muradiye
116 Müslim BAĞRIYANIK Teknisyen 2025
117 Naci DEMİR İşçi 1144
118 Namık Kemal KOLÇELİK (Sırac) İşçi  
119 Necdet VAROL Makine Teknikeri (Otomotiv) 1183
120 Necip AKTAŞ Elektrik Teknikeri 3007
121 Nesrin ULAŞIR Mimar 3034
122 Nihat AKBAŞ Geçici Personel (Sözleşmeli) 1121
123 Osman HANOĞLU İnşaat Mühendisi 3022
124 Ömer GÜVEN Teknisyen 1117
125 Özgür Doğukan YÜCE Milli Emlak - V.H.K.İ 1122
126 Özkan YAVUZDOĞAN İşçi (Güvenlik) 1196
127 Pınar Kırlı YILDIRIM V.H.K.İ. 1204
128 Ramazan KARATAŞ Milli Emlak - V.H.K.İ 1119
129 Rıdvan KILIÇ Hizmetli 2033
130 Sabahattin ÇOBAN İşçi 1144
131 Sadrettin GÖRENTAŞ Şef 1154
132 Saim ÇEVİKÖZ Teknisyen 2030
133 Salih DİNÇKAL Makine Mühendisi 1183
134 Savaş YANMAZ Milli Emlak - Harita Teknikeri 1119
135 Sebahattin TOKTAŞ İşçi (Şoför) 1128
136 Sedat AYBUK Milli Emlak - Harita Teknikeri 1126
137 Sedat FİLİZ Geçici Personel (Sözleşmeli) 2015
138 Sedat KIZILAY Kimyager 2036
139 Sergen YILMAZ Memur 1148
140 Sertaç AKMAN Milli Emlak - V.H.K.İ 1131
141 Sırrı SÖYLEMEZ İnşaat Teknikeri 2033
142 Sinan CİHANGİROĞLU İnşaat Teknikeri 3027
143 Şevket ÇİFTÇİ İşçi 5012
144 Tamer AĞRAK İşçi (Aşçı) 5012
145 Tekin TUR Makine Teknikeri (Otomotiv) 1128
146 Tuba ÇELEBİ Memur (Sözleşmeli Büro Per.) 1138
147 Turgay DURGUN Teknisyen 3009
148 Turgut DENİZ İşçi 5012
149 Ümmügülsün KORKMAZ İşçi (Büro Görevlisi) 1176
150 Vahdettin KOÇASLAN İşçi (Kontrol Teknisyeni) 3028
151 Vahit BUZKAN İnşaat Yüksek Mühendisi 1284
152 Vedat GÜLLE Milli Emlak - Defterdarlık Uzmanı 1114
153 Yasemin DÜZ V.H.K.İ. 1176
154 Yaşar ULUĞ İnşaat Teknikeri 1138
155 Yeliz DEMİR İnşaat Yüksek Mühendisi 3025
156 Yılmaz YILDIZ Teknisyen 3009
157 Yunus DOĞMUŞ Şehir Plancı 5022
158 Yunus Emre ÇİNKILIÇ Çevre Mühendisi 1111
159 Yunus KAYAR Milli Emlak - Uzman Yardımcısı 1126
160 Yücel BİNGÖL Teknisyen (Santral) 0 - 1907
161 Zafer ALHAN Geçici Personel (Sözleşmeli) 1284
162 Zeki DİLBİLİR Milli Emlak - V.H.K.İ 1131
163 Zeynal CİHANGİR V.H.K.İ. 1138
164 Zeynep ÜNAL Memur 2024